Sürekli form Basımı

0
1591
sürekli_form
Sürekli Form Fatura
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Sürekli Form Nedir?

Bilgisayarlı sistemlerde ve otomasyonlar en hızlı çıkışı almak için sürekli form kullanılabilir. Böylelikle daha pratik kullanım sağlar.

Sürekli Form ile Neler Yapılabilir?

Sürekli form basımı ile otokopili kağıtlar, 1.hamur kağıtlar kullanılarak resmi kurumların, firmaların basılı evrakları yapılabilir.

Böylelikle otokopili kağıtlar kullanılarak maliye anlaşmalı matbaalar sürekli form fatura, sürekli form sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, irsaliyeli fatura, tahsilat makbuzu, adisyon, gider pusulası, senet, reçete, taşıma irsaliyesi, perakende satış fişi, elektrik faturaları, su faturaları, doğalgaz faturaları, özel formlar vs. işler basılır ve çok pratik şekilde kullanıma sunulur.

Sürekli Formda Baskı Tekniği Nasıldır?

Sürekli formda ofset baskı tekniği ile çalışmaktadır. Bilgisayarda yapılan grafik çalışmaları, film veya aydıngere aktarılır. Film veya aydıngerden de metal kalıplar üzerine pozlandırma yapılır. Bu pozlandırma sonucunda oluşan kalıp makineye takılar. Makinedeki boyalar kalıp aracılığı ile kağıt yüzeyine baskıyı aktarır. Böylelikle basım işlemi gerçeklemiş olur. Ayrıca sürekli formda kağıt sistemi adından da anlaşılacağı gibi birbirine bağlı olur ve zigzag şeklinde katlanır. Böylelikle yazıcı kağıdı rahatlıkla yazdırabilir. Aşağıda çalışma görseli mevcuttur.

sürekli form makinesi
Sürekli Form Bastır
Sürekli Form Maliyetleri Nasıldır?

Sürekli formda maliyet, cilt sisteminde basılan malzemelere göre daha uygundur. Çünkü işlerin tamamı makinelerle yapıldığı için işler hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir. Sürekli form fatura uygun fiyatları Mercan Matbaa’dan da temin edebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER