10 Adet Yaratıcı Kartvizit Örnekleri

0
2462
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yaratıcı bir kartvizit tasarlamak için ilham kaynağı arıyorsanız o zaman bu 10 yaratıcı kartvizit tasarımı doğru yönde size rehberlik edecektir. Eşsiz ve yaratıcı kartvizit tasarımlarından oluşan bu koleksiyon sadece düz bir dikdörtgen formdan daha fazlasını keşfetmenizi sağlıyor. Bu tasarım derlemesinin profesyonel bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verin.

1- Ahşap Yüzlü Kart
Bu güzel kart, birincil malzeme olarak ahşap kullanılarak oluşturulan ve şirket bilgileri siyah renkte girintilendirilir.

2- Buzlu Kahve Kartı
İngiltere ve çevresinde ülkelere içilmeye hazır kahve imalatı yapan Jimmy’s Iced Coffee, şişe şeklinde kart tasarımını tercih ediyor.

3-Şekil Değiştiren Kartvizit
Bu akıllı kart tasarımı mini bir koltuk şekline dönütürülebilen bir tasarıma sahip. Bir mobilya mağazası için fazlasıyla yaratıcı ve ilgi çekici bir kartvizit tasarımı olabilir.

4-Farklı Malzemelerden Kartvizit
Zekice düşünülmüş bir malzeme seçimi ve damgalama özelliğini bir araya getiren bir kartvizit.

5- Tipografik Kart
Siyah, Beyaz, Kalın, Büyük, Farklı… Bu tiporafik kart, büyük bir reklam afişinin küçük bir parçasını barındırıyor. Kartvizitin sağlamlığı ve yaratıcılığı müşterilerinizde “işlerinize verdiğiniz önem” hissiyatı yaratıyor.

6-Tenis Kortu Kartı
Geleneksel bir kartvizit biçimini, gerçek bir tenis kortuna dönüştüren Salu Denia Tenis Akademisi personeli için Antiono Correa tarafından tasarlanan basit ama ilham verici bir fikir.

7-Beton Kartlar
Ölçek kavramıyla oynayan Murture, betondan yapılmış bir kartvizit seti hazırladı.


8-Yoga Mat Kartvizit

Flow Yoga Stüdyosu, fantastik , dinlendirici bir deneyim kazandırmak için yoga terapilerinde en iyilerini sunar. Ve eğer şirketin tesisleri tek başına kalıcı bir izlenim bırakmazsa, yenilikçi kartviziti kesinlikle iyi bir izlenim bırakacaktır. Gerçek bir yoga mat’i gibi tasarım.

9-Kauçuk Damga Kartları
Sassen Desing, kolay “to-hand” yöntemiyle kauçuk damga kartvizit oluşturdu. Her kartın, bir tarafında şirket ismi ve diğer tarafında da şahıs bilgileri olamk üzere iki damga ile yaptı.

10 -Kalıp Kesim Kartvizit
California’da Gabe Ferreira tarafından hazırlanmış, ilginç ve güçlü kalıp kesim kartvizit tasarımı var.

Artık kendi tasarımlarınızı hazırlayabildiğiniz, anında yeni tasarımlar yapabildiğiniz, hazır tasarımlar üzerinde değişiklik yaparak yepyeni bir kartvizit yapabildiğiniz bir online matbaa mevcut. www.baskiadam.com sitesinden kendiniz yaratıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER