Mercan Matbaa Öğretmenlere Özel Hediyeler Hazırlıyor!

0
1283
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mercan Matbaa, matbaa ve promosyon ürünleri imalatında fark yaratan bir ekol olmanın verdiğini güvenle, değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de bilgisayarlı sisteme geçen ilk firmalardan olan Mercan Matbaa, sizler için öğretmenler gününde de birbirinden özel anahtar teslim hizmetler sunmaya devam ediyor.
Öğretmenler gününde değerli öğretmenlerimizi mutlu edecek hediyeler yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Siz de sevdiklerinize ve öğretmenlerinize özel kalem setleri, ajandalar, taşınabilir bellek ve sümen takımları gibi onlarca çeşit hediye oluşturmak istiyorsanız Mercan Matbaa ile değerli hediyeler oluşturabilirsiniz. Yılların deneyimi ve birikimiyle sektörel iş gücünü birleştiren kuruluşumuz, kişiye özel ürün oluşturma ve isim kazıma, logo baskı teknikleri gibi özel hizmetleri ile büyük bir boşluğu dolduran, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Evrensel kalite ve standartlarda çalışarak niteliklerini her zaman geliştirmiştir.
Değerli öğretmenlerimiz için kişisel hediye olabilecek kalem setleri, ajanda, sümen takımı gibi değişik hediyelerin üzerlerine Lazer teknolojisi ile isim kazıma, yazıcı ile isim yazma, fotoğraf basma gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik öğretmeninize özel yaptırdığınız baskı işlemleri asla silinmez. Lazer markalama ve baskı ile yapılan işlemler ömür boyu kalır, ürüne zarar vermeden yok etmeye çalışmak imkansızla eş değerdir.
Mercan Matbaa siz değerli öğrencileri ve velileri en güzel hediyeleri oluşturmaya davet ediyor. Siz de öğretmenler günü gelmeden, sipariş kuyruğuna girmeye gerek kalmadan harekete geçin. Kişiye özel kalem setleri oluşturma, kişisel ajandalar, sümen takımı, lazer ile isim kazıma, lazer logo markalama, lazer ile markalama ve fotoğraf baskı gibi birbirinden özel hizmetlerden faydalanmaya hemen başlayın.
Saygı ve hoşgörü esaslı bir çalışma prensibinin sonucu olan Mercan Matbaa, bizi bugünlere getiren, sonsuz sevgi ve saygıyı hak eden öğretmenlerimiz için çalışmanın verdiği haklı gururu taşıyor. Sürekliliğin istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağının bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu kişiye özel imalat sistemi ile sizleri bekliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER