Broşür Nedir?

0
1503
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Broşür ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için kullanılan iyi bir reklam ürünüdür.İnsanlar broşür sayesinde ürünlerinizden ve hizmetlerinizden haberdar olup size en kısa yoldan ulaşabilirler.Broşür hizmetlerinizi tek sayfada gösterebileceğiniz bir matbaa ürünüdür. Broşürünüz de en çok merak edilen, en çok sorulan soruların cevapları olacak şekilde de  paylaşımlar yapabilir müşterilerinizin meraklarını gidermiş olursunuz. Broşürler ne kadar iyi ve sağlam çalışılırsa insanların gözünde hizmetleriniz o kadar kaliteli olur. Broşürün içindeki yazılar, fotoğraflar ve renkler etkileyici olmalıdır ki insanların dikkatini çekebilsin. Broşürleri en çok kullanan sektörler gıda, kozmetik, giyim ve takıdır.

Broşür Çeşitleri:Tek sayfalık broşürde kullanabilirsiniz, ürün vs. tanıtacağınız zamanda birden fazla sayfada kullanabilirsiniz.

 

Broşürde Olması Gerekenler: Ürünlerinizin fotoğrafları, detaylı bilgileri, yapmış olduğunuz kampanyalar. Broşür hazırlanırken ilk olarak broşürün hedef kitlesini veya hedef kitleye verilecek olan bilgiye veya bilgilere dikkat edilmeli.

Broşür ve Kataloğun farkları: Kataloglar çok fazla sayfaya sahiptirler. Broşürler ise bir yada birkaç tanedir. Kataloğun içinde firmanın bütün ürünleri olurken, broşürün içinde firmanın sadece birkaç ürünü olur. Kataloğun içeriği fazla olurken broşürün az olur.  Firmanın o dönem en beğenilen ürünleri broşürün içinde yer alır.

Broşür Modelleri: Broşürün birden fazla modeli vardır. Tek yüzlü broşür, çift yüzlü broşür, katlamalı broşür . İstediğiniz broşürle hayalinizde olan modeli yapıp en iyi sonucu ortaya koyabilirsiniz.

Broşür Tasarımı: Firmamız isterseniz en güzel broşür modellerini önünüze sunar. İsterseniz de yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız kendi tasarımınızı yapabilir iyi bir sonuç çıkartabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER