Dış Mekan Baskı Ürünleri Nelerdir? Hangi Amaçla Kullanılır?

0
635
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firmanızın tanıtımını yapmak istiyorsanız, bunu birçok şekilde tasarlamanız mümkündür. Bu reklamların başında da baskılı ürünler gelir. Baskılı ürünler reklam kampanyalarının, tanıtım ve müşteri ziyaretlerinin vazgeçilmez meteryalleri arasındadır. İç mekan baskılı ürünlerin haricinde, birde dış mekan baskılı ürünler vardır. Dış mekan baskılı ürünler ise, günlük hayatımızda caddelerde, panolarda gördüğümüz afişlerdir.

Billboard baskı: genellikle yaz aylarında tercih edilen, ve açık havadaki insanları hedefleyen baskı türüdür. Billboardlar, firmanızın adının, markanızı, bir kampanyanızı ya da mesajınızı aynı anda yüzlerce insana gösterme gücüne sahiptir.

Raket-Reklam Pano Baskı: Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın, yolculuklar esnasında gözünüze birçok reklam panosu çarpmıştır. Özellikle metro, otobüs gibi hatların, uzun merdivenlerinde giderken, alışveriş merkezinde gezerken, insanların kalabalık olduğu ve sürekli farklı kişilerin geçtiği yerlerde, bu baskılar kullanılır.

Roll Up Banner baskı: Dijital baskı yöntemleri kullanarak hazırlanan Roll Up Banner baskı uygulamaları, mağazaların, showroomların, toplantıların, fuar ve özel etkinliklerin vazgeçilmez tanıtım aracı arasındadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER