Magnet Çeşitleri

0
2025
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

magnet, özellikle restoran, büfe, sucu gibi perakende sektöründeki firmalar tarafından reklam amaçlı olarak kullanılan bir baskı ürünüdür. Perakende sektöründeki kullanımının yanında magnetler, düğünlerde hatıra ürünü ya da markalar için bir promosyon ürünü olarak da kullanılabilir. Hemen hemen her evde, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların üzerinde kendine yer bulan bu ürünler kullanıldığı sektör ya da amaçtan bağımsız olarak, firmalara çok önemli faydalar sağlar.

Bir reklam ya da promosyon ürünü’nün en büyük gayesi, insanlara olabildiğince sık ve etkili bir şekilde ulaşmaktır. Bu nedenle de, insanların günlük hayatına fazla entegre olan ürünler diğerlerine kıyasla daha başarılı kabul edilirler. Magnet, bu açıdan bakıldığında, insanların evlerinde aylarca göz önünde durduğundan ve devamlı bir reklam potansiyeli sagladıgından dolayı başarılı bir reklam ürünüdür.

Standart magnet:

Magnet denildiğinde, ilk aklımıza gelenler dikdörtgen ve oval şekillerde basılabilen magnetler olur. Bu tip ürünler, müşterilerinin beyaz eşyalarının üzerinde yer almayı arzulayan, her firma tarafından kullanılan en standart ürünlerdir.

Takvimli magnet:

Takvimli magnet, bir reklam ürününden çok bir promosyon ürünü olarak düşünülebilir. Firmalara sağladığı en büyük ayrıcalık ise; kullanıcıların evlerinde ve beyaz esyaların üzerinde yer almak için, onlara bir sebep veriyor olmasıdır.

Dereceli magnet:

Standart bir magnetten daha öteye gitmek isteyen firmaların sıklıkla kullandıkları bir magnet çeşidi olan dereceli magnet, geri dönüş olma açısından oldukça başarılı bir baskı ürünüdür.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER